Teen Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen Life

Dobrodosli!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
TashaTheQueen
Tasha&Dzoni-4ever
Tasha&Dzoni-4ever



Broj poruka : 86
Godina : 30
Lokacija : Imas gajbu???-E,tu!!! :)
Datum upisa : 11.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 2:27 pm

...........
Nazad na vrh Ići dole
https://teenlife.4umer.com
Amra-pretty-cat-doll

Amra-pretty-cat-doll


Broj poruka : 30
Godina : 31
Lokacija : grad ljubavi
Datum upisa : 13.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 12:43 pm

najinteresantnija....hmmm.....sve su na svoj nacin...ali najbolju sam dobila jucer...a to je od decka....zapravo jos jedna u nizu al puno mi je znacila.....napisao je da ce uvijek biti uz mene....da imam prijatelja u njemu kad god mi je tesko...koliko god daleko bili to nista ne mijenja...da ce ici do kraja i nikad me ostaviti samu.......nikad se u zivotu nisam ljepse osjecala
Nazad na vrh Ići dole
TashaTheQueen
Tasha&Dzoni-4ever
Tasha&Dzoni-4ever



Broj poruka : 86
Godina : 30
Lokacija : Imas gajbu???-E,tu!!! :)
Datum upisa : 11.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimePet Jan 18, 2008 12:44 am

Amra-pretty-cat-doll ::
najinteresantnija....hmmm.....sve su na svoj nacin...ali najbolju sam dobila jucer...a to je od decka....zapravo jos jedna u nizu al puno mi je znacila.....napisao je da ce uvijek biti uz mene....da imam prijatelja u njemu kad god mi je tesko...koliko god daleko bili to nista ne mijenja...da ce ici do kraja i nikad me ostaviti samu.......nikad se u zivotu nisam ljepse osjecala

jbg....sta onda sa ovim drugim,duso? Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://teenlife.4umer.com
Amra-pretty-cat-doll

Amra-pretty-cat-doll


Broj poruka : 30
Godina : 31
Lokacija : grad ljubavi
Datum upisa : 13.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimePet Jan 18, 2008 11:13 pm

TashaTheQueen ::
Amra-pretty-cat-doll ::
najinteresantnija....hmmm.....sve su na svoj nacin...ali najbolju sam dobila jucer...a to je od decka....zapravo jos jedna u nizu al puno mi je znacila.....napisao je da ce uvijek biti uz mene....da imam prijatelja u njemu kad god mi je tesko...koliko god daleko bili to nista ne mijenja...da ce ici do kraja i nikad me ostaviti samu.......nikad se u zivotu nisam ljepse osjecala

jbg....sta onda sa ovim drugim,duso? Sad

draga moja...da samo znas..tako sam zbunjena.....mozda ne znas kako je al kad ti stara lljubav opet probudi stare osjecaje....vise ne znam sta prema kome osjecam.smjc Sad
Nazad na vrh Ići dole
Boop

Boop


Broj poruka : 64
Godina : 31
Lokacija : Ni ja ne znam gde sam... Mozda negde daleko sa DVD-jem...
Datum upisa : 17.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 12:56 pm

ma j**i ga... lepo spavaj! ljubim te! lol! lol! lol!
kako samo meni uvek zapadnu najneromanticniji momci..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
TashaTheQueen
Tasha&Dzoni-4ever
Tasha&Dzoni-4ever



Broj poruka : 86
Godina : 30
Lokacija : Imas gajbu???-E,tu!!! :)
Datum upisa : 11.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 8:31 pm

Amra-pretty-cat-doll ::
TashaTheQueen ::
Amra-pretty-cat-doll ::
najinteresantnija....hmmm.....sve su na svoj nacin...ali najbolju sam dobila jucer...a to je od decka....zapravo jos jedna u nizu al puno mi je znacila.....napisao je da ce uvijek biti uz mene....da imam prijatelja u njemu kad god mi je tesko...koliko god daleko bili to nista ne mijenja...da ce ici do kraja i nikad me ostaviti samu.......nikad se u zivotu nisam ljepse osjecala

jbg....sta onda sa ovim drugim,duso? Sad

draga moja...da samo znas..tako sam zbunjena.....mozda ne znas kako je al kad ti stara lljubav opet probudi stare osjecaje....vise ne znam sta prema kome osjecam.smjc Sad

veruj znam.....

@Boop.Laughing poruka je bas stvarno romanticna lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://teenlife.4umer.com
Boop

Boop


Broj poruka : 64
Godina : 31
Lokacija : Ni ja ne znam gde sam... Mozda negde daleko sa DVD-jem...
Datum upisa : 17.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 1:18 pm

ja sam ti te srece....
Nazad na vrh Ići dole
*Anchy*Pufna*
DVD's girlfriend
DVD's girlfriend
*Anchy*Pufna*


Broj poruka : 87
Godina : 32
Lokacija : Tri metra iznad neba...
Datum upisa : 13.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 2:44 pm

verujmi da ni ja ne zaostajem.... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Boop

Boop


Broj poruka : 64
Godina : 31
Lokacija : Ni ja ne znam gde sam... Mozda negde daleko sa DVD-jem...
Datum upisa : 17.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 9:48 pm

xexe pa valjda ce biti bolje...
Nazad na vrh Ići dole
*Anchy*Pufna*
DVD's girlfriend
DVD's girlfriend
*Anchy*Pufna*


Broj poruka : 87
Godina : 32
Lokacija : Tri metra iznad neba...
Datum upisa : 13.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:20 pm

nadam se!!! ako bude javljam tebi prvoj!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Boop

Boop


Broj poruka : 64
Godina : 31
Lokacija : Ni ja ne znam gde sam... Mozda negde daleko sa DVD-jem...
Datum upisa : 17.01.2008

Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitimePon Jan 21, 2008 4:17 pm

ja takodje Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Empty
PočaljiNaslov: Re: Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili   Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najinteresantnija ljubavna poruka koju ste dobili
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji ste razred,u koju skolu idete?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen Life :: ***Teen Life*** :: ***Ljubav***-
Skoči na: